تبلیغات
صبح صادق - اینترنت
 
 
 


اللهم عجل لولیک الفرج

اینترنت

                                                                                                                                                          

اینترنت

  اینترنت میتواند یک نعمت باشد ویا یک نقمت ، این دو حالت بستگی به نوع کاربری شما دارد. در صورت سهل انگاری شما ، اینترنت می تواند بسیار خطرناک باشد.

 

هشدار:

  رایانه ای که اطلاعات خود را روی آن ذخیره کرده اید به هیچ عنوان نبایستی به اینترنت متصل شود . در صورت اتصال ،اطلاعات شما برای سرویس های اطلاعاتی  دشمن به سرعت افشا خواهد شد.

  در هنگام جستجو کردن کلید واژه ها در اینترنت شاخک های دشمن به سمت شما متمرکز خواهد شد.

  سایتهای مختلفی هستند با انواع مشاغل مختلف ، برای سرکشی کردن به هر سایتی وارد نشوید آدرس سایتها را درست وارد کنید.

  در هنگام چت کردن هیچ نوع فایلی را از کسی که نمی شناسید دریافت نکنید ، زیرا ممکن است این فایل دارای برنامه ریزی ویروس و یا جاسوسی باشد و اطلاعات مهم شما را برای ارسال کننده ی آن بفرستد .

  فلش مموری و یا کول دیسک افراد دیگر را به رایانه خود متصل نکنید.

 

ایمیل (رایانامه )

  فکر نکنید به رمز در آوردن ایمیل  یعنی درست کردن ایمیل  با نام 123455@yahoo.com   شمارا از افشا شدن مصون می دارد ،فقط  کافی است شما این ایمیل را در اختیار کس دیگری قرار دهید  تا ایشان نام و مشخصات  شما را در آدرس بوک ایمیل خود ذخیره نماید ، در این صورت شما افشا خواهید شد.

  عکس های خود را به صورت ایمیل برا ی کسی ارسال نکنید . در صورت ارسال، شما همه نشانی های خود را لو داده اید. یعنی طرف مقابل ، شماره تلفن و کد سیستم کامپیوتر و محل زندگی بعلاوه تصویر شمارا شناسای خواهد کرد .پیش شماره شهر ها مشخص کننده ی شهر شماست ، دو عدد اول شماره تلفن شما مشخص کننده محله شما  و بقیه ماجرا .

 

کامپیوتر

  در صورت خرابی لب تاپ و یا کامپیوتر خانگی خود حتما هارد آن را جدا نمایید و سپس به تعمیرکار رایانه مراجعه نمایید.

  در صورت ارتقای رایانه خود در صورت غیره قابل استفاده بودن هارد حتما هارد قبلی را از بین ببرید. این عمل در شرایطی استفاده میشود که شما قبلا بر روی هارد خود مطالب مهمی را ذخیره کرده باشید. افرادی هستند که برای سود جویی می توانند حتی پس از پاک کردن اطلاعات خود بر روی هارد دیسک،توسط نرم افزار ریکاوری آن اطلاعات را باز گردانند.منبع:کتاب هنر زنده ماندن در شرایط سخت ،سید عبدالحسین جهانبخت[ ] | [ کلمات کلیدی ] : اینترنت-کامپیوتر-ایمیل (رایانامه )-جاسوسی-هارد دیسک-
ن : اشتیاق
ت : سه شنبه 19 آذر 1392
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.