تبلیغات
صبح صادق - میتونی عروست رو رها کنی در موعد ظهور؟
 
 
 


اللهم عجل لولیک الفرج

میتونی عروست رو رها کنی در موعد ظهور؟
[http://www.aparat.com/v/Y0FJN]آیا کسی هست که مرا یاری کند.عبدالله برای یاری حق و یافتن حق عروسش رو رها کرد و برای یاری امامش شتافت .آیا ما هم میتونیم عروسمون رو رها کنیم و بریم ،منظور از عروس میتونه هر چیزی که ما عروسش ساختیم باشه. چیزی که مانع ظهور امام زمان میشه پیروی شیعیانش از هوای نفسه و راحت طلبیی هست ،در موعد ظهور هوای نفس دست و پا گیر خیلی هامون خواهد بود و تو اون لحظه باید خودمون رو بخدا بسپریم.
وقتی خبر نزدیکی کاروان امام حسین (ع) به کوفه رسید عده ای مشغول کار و عده ای در راه بازگشت به خانه،وقتی خبر به مردم رسید عده ای فقط گوش دادن و گفتند کاروان که به کوفه رسید کمکش میکنیم و عده ای کار خودشون رو رها کردند خودشون رو آماده استقبال امام کردند و اما عده ای که در راه بازگشت به خانه بودند همین که خبر را شنیدند به خانه نرفته و مسیر خودشون رو بطرف کاروان امام تغییر دادند و جزو 72 تن شدند و سابقون اینها هستند .


[ ] | [ کلمات کلیدی ] : عروس-امام حسین (ع)-موعد ظهور-امام زمان (عج)-کوفه-
ن : اشتیاق
ت : شنبه 29 شهریور 1393
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.